Pogledaj jedan post
Old 27.07.2012., 13:30   #32
Quote:
k@p@k kaže: Pogledaj post
Znam da je nacrtano da staza ide od zapada na istok a ja sam išao u drugom smjeru.
... i onda je naletio jedan biciklist koji poprilično brzo vozio po nacrtanom dijelu staze i išao ravno na mene, po iskustvu, naučenom, rečenom uvijek se držim desne strane i nikad ne idem u lijevo u takvim situacijama jer tada u pravilu dolazi do problema.
Osobno, ako već nekud vozim krivim smjerom (a to izbjegavam), ne gledam na naučene-rečene šeme ljevo desno, nego se maknem s puta onom tko ide pravim smjerom.
Quote:
k@p@k kaže: Pogledaj post
Moje pitanje glasi što napravit onda u takvim situacijama ako se opet dogode, na koju način se maknuti takvom nekom (koji je btw 50m dalje napravio prometni prekršaj) i da li je krivica samo na jednoj osobi?
Kratko i jasno - oslobodi mu stazu.

Ne mogu vjerovati za znaš da voziš u pogrešnom smjeru i svejedno ispituješ ko bi bio kriv da se sudariš s nekim tko ide ispravnim smjerom.
Quote:
dal po tvome dijete od 6+ god (ili manje) napravi isto i neko ga ozljedi ili nedaj bože ubije na taj način, ono je samo krivo?
Ako je dijete tvoje, kriv si ti što ga bez nadzora puštaš u situacije u kojima se očito nije sposobno snaći.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom