Pogledaj jedan post
Old 15.01.2013., 19:16   #11
Pozdrav!

Evo da se ukratko i ja izjasnim!
Nedavno urađena MR LS kralježnice pokazala je da imam protruziju diska u segmentu L5 - S1 koja se širi obostano!

Nisam isao kod nikakvih neurokirurga, ortopeda, fizijatara (uz duzno postovanje prema istima), kao ni kod osoba koje se bave alternativnim nacinima medicine.
Srecom, dobio sam preporuku da odem u Varazdin kod dr. Ivana Kudelića, dr. med. spec. anesteziologije, reanimatologije i intenzivnog liječenja koji je moje probleme rijesio odmah, i to kombinacijom lijekova koje sam primio u mjesto boli - lumbalni dio kraljeznice. Osim sto se tim injekcijama uklanja bol, takoder se uklanja i izvor boli! Samo cu napomenuti kako sam na prvu injekciju dosao de facto nepokretan, a pola sata nakon primjene sam se kretao kao da niceg nije bilo. Za dva dana idem na posljednju injekciju, tj. injekcije za ovaj period. Primjenu cemo nastaviti za mj dana 1x, pa nakon 3mj 1x, te nakon 6mj pa opet nakon 6mj. Također je jedini doktor koji ostale tegobe lijeci i autologno kondicioniranom plazmom (ACP)!

Još jedno, s vise adresa mi je savjetovano da je fizikalna terapija pogresna, jer je nelogicno da covjek s takvim ozbiljnim tegobama vjezba.
__________________
People like me dont write books. We are written about.
Maximus7 is offline  
Odgovori s citatom