Pogledaj jedan post
Old 05.02.2013., 10:50   #245
hvala na ovome

Evo već 10ak dana svakodnevno koristimo sokovnik, i ne mogu reći da sam nezadovoljna sa Gorenjem, samo naravno - ne znam ima li boljih opcija za te pare Ili za malo više para
S obzirom da je za naš stil života stvarno ključno da bar ujutro popijemo po čašu "zdravlja", nadam se da se neću tako lako dati obeshrabriti Naravno,muž je sudjelovao u procesu prva dva puta, sad je to "moje", ali s obzirom i da malecki od 2.g obožava te sokiće, nije mi teško i mislim da je to navika koja će ostati..
Naravno, sviđa mi se ovaj huron/veravita jako, jako , međutim ne bih htjela uletjeti u ishitrenu kupovinu sa tako nečim - s obzirom da i ovi "obični" sokovnici odgovaraju našim potrebama... Količina "otpada" financijski ne igra neku ulogu, s obzirom da deda i baka uzgajaju svoje voće i povrće - tih par zimskih mjeseci kroz koje moramo kupovati voće nadoknaditi ćemo ljeti i na jesen.
Povodom toga, pitanje: Da li bi bilo izvedivo miksati zamrznuto voće/povrće (dobro, ne bi ga ubacila kao ciglu, možda poluotopjeno i sitno sjeckano?), tipa rajčice, šljive, bobica grožđa, ribizla, lisnatog povrća? To sve bih mogla na jesen pripremiti i smznuti u porcijama, pa zimi koristiti uz jabuke, naranče i ovo "zimsko" kupovno voće
p.s. danas sam ubacila i šaku nara (šipka) i preživio je sokovnik
__________________
albumčić unikata
heky is offline  
Odgovori s citatom