Pogledaj jedan post
Old 12.08.2012., 23:27   #14
Da Mantise ima i tu nesto istine, mozda trazim odmah "previse", mozda treba polako, ali vjeruj mi nisam naporan, zahtjevan i ne forsiram ako vidim da je previse ili da nema smisla.
Ma sada ja malo i "meljem" neke stvari previse oko ozbiljnosti veze itd., ali stvarno nisam neki "priljepak" ili primitivac koji ce se odmah zalijepiti za neku djevojku. Imam ja svoj zivot, brige i obveze, samo sto imam
i prazninu u obliku vremena kojeg bih volio provesti sa meni interesantnom djevojkom, cisto da uzivamo zajedno u tom trenutku, bez nekih obaveza, a kasnije sto ce biti, biti ce. Naravno da bih volio nesto ozbiljnije od samih kavica ili ne znam sto vec.
Da, slazem se, mozda se i neke prepadnu, malo vjerojatno, ali nije nemoguce, zato pokusavam na sve to gledati u posljednje vrijeme, tj. ponasati se kao da trazim prijateljicu (a ne djevojku) za ugodno druzenje i razgovor.

Kazem problem je u malobrojnim prilikama zbog, brzine, načina i stila života (vjerujem da i mnogi drugi imaju isti ili slican problem).
Isto tako, stalno razmisljam o tome, kada cu pronaci, gdje da trazim, kako da pristupim nekoj djevojci, itd., prakticki planiram nesto sto se planirati ne moze, "razbijam glavu" 24/7 o tome i tesko mi je to izbaciti
iz glave. Jedini nacin da to izbacim iz glave jest da radim cijeli dan, pa da ne razmisljam o tome, sto je ustvari ironično, ali to je tema za neke druge rasprave.

Kad malo bolje razmislim, pitanje koje sam postavio je stvarno glupo , jer na to pitanje samo ja znam odgovor, moje isprike.

Hvala na odgovorima, pogledat cu malo po ostalim postovima, mozda se zalomi vec kakav savjetic. )))
Leonid84 is offline  
Odgovori s citatom