Pogledaj jedan post
Old 03.01.2009., 23:08   #18
Quote:
Lii kaže: Pogledaj post
Ja sam ih isto zvao prije cca.5 godina da poklonim neki stari namještaj. Uglavnom, zahvalili su se i rekli da nemaju kombi s kojim bi to otfurali. Dao sam oglas u plavi oglasnik i za cca. 2 dana došli su ljudi iz nekog malog mijesta i sve pokupili. Bili su jako jako zahvalni, tolko da mi je došlo da zaplačem kakve sirotinje kod nas ima. Dakle, dajte oglas u plavi i začas ste riješili problem
Lii, fala na objašnjenju, dalje neću ni čitati. Rješavam se naime ne baš novog namještaja ali bih ga i zadržala, a vjerojatno dok se ne bi raspal, da ne renoviram (kćer i ja!) jednu sobu jer jednu moram, a nije uređvana godinama. Usput, do sad sam se pitala i di je ta sirotinja, ili kak velimo bokci, ne ovi, nego svi bokci, toliko garderobe operem, speglam, spakiram i napišem kaj je, odnesem u smećarnik, ili u Branimirovu, niko ne šljivi pol posto. Usput bih dodala, 01/200-9426 su liječeni narkići kojima se svi rugaju a ne znaju kroz kaj prolaze, meni je lepo da se trude izvući. Njih na ovaj broj nazoveš i našli budu način da dođu po to. Preprave pa prodaju. Bacila sam jako vrijedne stvari jer sam bila ljuta, mogla sam im pomoći. U svakom slučaju je tvoj savjet prekrasan. Želim ti odlično zdravlje u novoj 2009.
__________________
---------------------------------------------------
Razlikuj se od mase i bit ćeš kamenovan.
sekasmith is offline  
Odgovori s citatom