Pogledaj jedan post
Old 31.08.2010., 20:38   #100
evo pisem zbog toga sto sam se i ja nazalost nasla u toj situaciji,moja mama je takoder dozivjela tezi mozdani udar,oduzetost lijeve strane i govor...bila je takoder na intenzivnom odjelu. Na poceku je bilo grozno,gledala je u prazno, kao da nije vidjela nikoga,nije davala signale nikakve da te cuje ili da te prepoznaje,ali naravno ja sam znala da me cuje i da zna tko sam....pricala sam joj kao da se nije nista dogodilo,znala sam da me ona cuje,davala sam joj rijeci podrske,govorila sam da ce se uspijeti izvuci...i tako...za tjedan dana je prebacena na normalni odjel, gdje je cak dosla sebi tj. vise je pratila pogledom,nije govorila...i takodjer je dobila toplice...cim smo culi da se radi o rehabilitaciji u toplicama,odlucilli smo doma svi zajedno da obavezno netko ide s njom u pratnji, a to sam bila ja, nisam bila s mamom u sobi jer je mama bila na bolnickom odjelu,ali ja sam pronasla privatni smjestaj i bila sam s mamom cijeli dan...dosla bi prije dorucka a otisla nakon vecere,pazila sam da ima vjezbe svaki dan,bila u kontaktu s fizioterapeutima,logopedom...ma sve...mojoj mami je to jako puno znacilo,cak sam ju i hranila jer nije mogla sama...tako da iskreno mislim da bi trebala ici s mamom u pratnji...naci privatni smjestaj jer je to jeftiniji nacin boravka tamo...
bit ce sve dobro,samo pozitivno treba razmisljati....znam sto prolazis i kako ti je...ak imas kakvo pitanje slobodno pitaj...
freaka is offline  
Odgovori s citatom