Pogledaj jedan post
Old 15.11.2013., 11:58   #43
Quote:
znanost2000 kaže: Pogledaj post
Litvanske vlasti su javno pozivale lokalno stanovnistvo da napadaju Litvanske zidove...ubojstva zidova su se pocela vrsiti nad zidovima cak i prije dolaska hitlerovih jedinica.
Potpuno je bilo slicno i s Rusima ali zidovi ne pisu, zasto bi?
Gdje bi zidovi zavrsili kad bi pisali o zlocinima sto su Litvanci napravili nad svakom skupinom?
Rusi se moraju sami braniti.
A vama doktore mogu poruciti samo jedno mozda se sijetite mojih rijeci kad dodjete u Deuchland ali ne odmah nego nakon par godina za danasnje Nijemce ste vi Slaven i koliko god im se uligivali vas ce tretirati kao Slavena...a gospodine doktore tribam li vam ja reci koliko drze Nijemci do Slavena?
Vi mozete njima dokazivati da vi niste Slaven i da vam je dida poginio za Hitlera ili da genetski vi pripadate Irancima...ali to vam je doktore kao u ludnici sto vise dokazujete da niste Slaven ili da niste ludi to vam se vise smiju.

"The government openly called upon the local population to attack Lithuanian Jews. This incitement to murder was a significant factor in the violence unleashed by Lithuanians against Jews in more than 40 places, even before the arrival of the German troops, and in the horrific wave of mass murder unleashed with massive local help after the country was occupied,"

http://www.haaretz.com/news/features...uania-1.430508

.
Ja sam po porijeklu talijan.
Za tu lovu koju će mi platiti sasvim mi je svejedno kako će me tretirati. Što imam od toga što me ovdje zovu gospon doktor?
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline