Pogledaj jedan post
Old 15.03.2015., 14:53   #582
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
@Aphex: kako si pobogu uspio dobit parcijalu na Alternativu
Ne sjećam se više, a izgleda su postovi obrisani, davno je to bilo. Karton je došao zbog neke glupe šale, ali je nosio puno bodova i parcijalu jer su ekipa koja je htjela raspravljati o nekoj temi (zeitgeist? nisam više siguran) žalila više puta moderatorici da im uništavam rasprave. Ne znam više tko je bila moderatorica, sad tek vidim da imaju nove moderatore, sjećam se da je bila neka ženska, i da sam se debelo ukopao nakon parcijale jer sam pisao pizdarije na kutku za banirane.

Prolistao sam po temama, ne vidim ništa posebno interesantno da bih tražio skidanje parcijale

Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
@Druid: skužio sam tvoju primarnu namjeru, zato sam i pustio, u granicama dok se raspravlja znanstveno. Međutim, ne mogu se složit s tvojim stavom. Zadaća, a uostalom i osobni odabir znanstvenika, je baviti se znanošću, a ne debunkanjem svega što postoji. Kad bi se znanost time bavila, još bismo bili u kamenom dobu, jer niko ne bi stigao napravit ništa korisno, niti bi uopće uspio doć do izričaja od halabuke enormne većine koja uzvikuje gluposti.
S boldanim se ne slažem. Bavljenje znanošću izričito uključuje peer-review rada drugih znanstvenika i provjeravanje njihovih postupaka i metoda i replikaciju eksperimenata.

Quote:
Dakle, čuli smo što Sheldrake kaže, znamo da laže
Ne, ne znamo da laže. To je tvoje mišljenje koje imaš pravo argumentirati. Meni se čini da laže i izmišlja podatke, ali nisam siguran je li baš u tome stvar, možda postoji neka druga falinga u eksperimentalnom postupku.

I evo baš mi je krivo što sad i Nitko drugi odlazi s teme. Rasprava se gasi bez da je raspravljeno o svim argumentima.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom