Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 16.12.2017., 00:43   #7022
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post
Čak i da je isto po kemijskom sastavu - možda je, nisam proučavala: da tebe netko zamrzne pa odmrzne - jel bi ti i dalje bio živ kao što si sad u sirovom stanju?

E pa u tome je poanta kad pričaju o lječenju sirovom hranom - da sirova hrana liječi jer jedeš živu hranu, a ne mrtvu. I zato ti daje drukčiju energiju.

Znam da vi u te stvari koje ne možete vidjeti (ali se itekako može osjetiti, kad jedeš sirovu hranu par mjeseci, kroz tebe STRUJI pozitivna energija i ljubav) ne vjerujete, ali jbg ta ozdravljenja se temelje na tome.

Što se tiče konvencionalno / organsko - ne može biti isti sastav, tj. možda i je isti vitamina, minerala, PROTEINA (da, proteina u biljkama!), ali konvencionalno će imati svakako veću količinu pesticida i svega što ti pesticidi sadrže. Tako da to nije isti kemijski sastav



Da tebe netko pravilno terminčki obradi - jel bi i dalje bio živ? Ovdje je poanta u ŽIVOJ HRANI. Ti se možeš slagati ili ne slagati s time, ali bar shvati o čemu mi ovdje pišemo.

Što se tiče toga da prekomjerna težina nema veze s hranom:

Što se tiče kliničkih istraživanja - nije li ti barem malčice čudno da kad već ima TOLIKO PUNO anegdota o izlječenju ŽIVOM HRANOM iz svih dijelova svijeta - da nitko dobronamjeran tko želi ljudima zdravlje - nije se potrudio provesti kako ti kažeš kliničku studiju na tu temu?



? Nerazumljivo, pa "od čega" i "razlog" su istoznačnice.



Ja sam na sirovoj hrani, išla sam na testiranje tbc-a gdje su mi ubrizgali tko zna kakva govna u mišić - zub me boli i stvara mi se već 7 dana neka gusta sluz u grlu

Također, skoro sam se ispovraćala od soka od cikle i nisam ga mogla više piti i drugi dan ista stvar sa sokom od jabuke i đumbira. Tako da samo i ja pomislila da sad zbog tih govana nije dobro da unosim previše nečeg iz voća u organizam, ne znam zašto mi se to dogodilo. Ali nadam se da ako jedem voće koje nije u sokovima da ne bi trebalo biti problema.
Moguće da to nema veze uopće sa prehranom a niti tuberkulinskim testom...već problem tvojeg povraćanja i mučnine može jednostavno biti rezultat dotične infekcije zubi (grla)...svaka infekcija aktivira različite medijatore zapaljenja u nasem organizmu od kojih neki djeluju emetički (povraćanje i mučnina)...pogotovo što je taj tvoj problem u ustima...jesi imala temperaturu?
Inače kako i sam jesam sirovojelac...razumijem te u poptunosti...jer mi sirovojelci izgleda podsvjesno razvijemo taj puritistički osjećaj prema svom tjelu...i kad trebamo popiti obični paracetamol s tim imamo problem...ali vjeruj mi u životu ekstremizam vrlo lako može voditi u opsesiju...pa uvijek moramo paziti da ostanemo trezveni i racionalni kada je naša prehrana u pitanju...dakle ako smo sirovojelci nismo vanzemaljci i zapravo ako nešto nije ubilo svaštojeda kao što je tuberkulinski test onda neće ni tebe...ja sam osobno prije nekog vremena imao trosatnu operaciju sa anestezijom (p.s. ne idemo svi na operacije iz zdravstvenih razloga )...i bez problema sam podnio operaciju i te anestetike koji su ravni hemostaticima skoro...sve sa sirovom hranom...nisam niti jednom povratio anesteziju...a to često se dogadja...u svakom slučaju čuvaj se...ne znam otkud im ideja da imaš TBC ko to danas ima? Malo me to zbunilo...možda si pothranjena pa su lječnici odmah na to pikirali ?U svakom slučaju javi rezultate zanima me dijagnoza... svakako pij antibiotike ako propišu ... nemoj molim te to odbiti ..jer nek priča tko šta hoće šarlah je naprimjer prije ere antibiotika bio teška i često smrtonosna bolest...a danas je lako dječje oboljenje koje prodje bez komplikacija...zahvaljujuci antibioticima...ovo je čisto da imaš uvid
snith is offline