Pogledaj jedan post
Old 16.05.2015., 22:47   #31
Quote:
Forumaško kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, zašto to tvrdiš? Kad si izjavio da ne bi biračima dopustio ni da govore, jer drugo nisu ni zaslužili. Dok je u isto vrijeme SDP na vlasti, želiš li ti da SDP ostane na vlasti?
Otpor ima smisla za onoga joji ga pruža.
Na vlasti će bit oni koje narod izabere.

Quote:
karantena kaže: Pogledaj post
KREDITI NISU NEOTPLATIVI NA POJEDINACNOJ RAZINI, NEGO NA RAZINI CIJELE HRVATSKE.

Ja mogu platit svoj kredit, ali mnogi ne mogu, objasnio sam iz kojeg razloga.
Onda su krediti neotplativi na pojedinačnoj razini jer ima masa ljudi koji uredno otplaćuju kredite a jednako je i sa firmama.

Quote:
karantena kaže: Pogledaj post
Monetarna reforma Živog zida ce izgledati slicno onoj u Argentini.
Prvo ce valutna klauzula biti ukinuta (dakle svi krediti u kunske),
Prvo zidari moraju dobit natprosječnu večinu u saboru ili bit u koaliciji s nekim da imaju većinu i da se taj slaže sa politikom zidara.
A to se neće dogodit nikad.
Quote:
karantena kaže: Pogledaj post
Moras naucit razliku izmedu papira sa stambiljem (ugovori i zakoni) i pravde - opceg dobra - koja izlazi iz ljubavi prema bliznjima i narodu.
Po papiru sa štambiljem kuća je moja i ne može se nitko u nju uselit bez moje dozvole.Auto pa pairu i štambilju je moj i vozi ga onaj kome ga ja dam.

Po pravdi-općeg dobra svatko može bez problema koristit moje vlasništvo a ja to ne želim.

Ti svoje vlasništvo možeš dat na korištenje onom tko ima potrebu po pravdi i ljubavi prema bližnjem i narodu ali prosto sumnjam da bi to učinio.

Quote:
karantena kaže: Pogledaj post

3. Bez brige, i stedise ce bit osigurane na neki od mogucih nacina. Bilo to prebacivanje njihovih stednji u eurske, bilo dogovornim postupnim povlacenjem njihovih stednji prije same hiperinflacije. Ili neki treci nacin..... Bez brige, nije Živi zid komunisticka stranka, vec HUMANISTICKA.
Ovoga nema ni u Sj.Koreji

Nešto bi radili,trkeljate gluposti ali još ne znate na koji bi način to napravili

Na jednostavan,kao i ovi, zasjeli u fotelje i godinama trkeljali što treba napravit pa se pred izbore probudit i na koncu ne napravit ništa.

Takve fantazije su već viđene od sdp/kradezea.

Quote:
Zero_X kaže: Pogledaj post
Super ideja i jako lijepo no mene sljedeće zanima:
A što će biti sa novcem štediša koji u bankama imaju preko 160 milijardi kuna štednje, njihov novac ćete hiperinflacijom obezvrjediti tj. drugim riječima opljačkati.
To imaju ionako bankaroidi,korumpiarni političari,paraziti i uhljebi pa nije ni bitno.

Onih par poštenih (ali ih treba provjerit) bit će obeštećeni.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline