Pogledaj jedan post
Old 23.02.2017., 19:39   #19
Quote:
Amelie12 kaže: Pogledaj post
Uh, nije ti lako bilo.
Ja u ovo braku mogu ostati i do kraja života, pod ovakvim uvjetima, i ne bi to bio loš život, ako se pomirim da su stvari takve kakve jesu.
Jedino bi mi falilo ljubavi i seksa.. Da je on nekakav siledžija, ili da me vara, bilo bi lakše odlučiti
Ako ostaneš u tom braku kažeš da ti neće biti loše, ali ti fali ljubavi i sexa?
Ti bi se rastala sa 30 godina i dvoje male djece?
Nemaš stan, imaš samo 4000 kuna plaću i 800 kuna kredita.
Nisi ovdje važna ti i nedostatak sexa, važna su tvoja mala djeca.
Zar si sve ove godine živjela u oblacima? Pisala si na jednoj temi da ti je samo prve godine sex štimao, što je bilo sa ovih 9? Kad si to znala, zašto si uopće rodila dvoje djece?
Zar misliš da ćeš imati više sexa ako se rastaneš? Da, svi su ludi za rastavljenom ženom sa dvoje djece i stajat će u redu da budu s tobom.
Daj se uozbilji i shvati da bez stana i sa tako malo novaca nećeš moći živjeti s djecom. Valjda si svjesna što im sve treba ili želiš odgojiti dvoje nesretne djece kojima toliko toga nedostaje u životu. I sama kažeš da nemaš nikoga svog tko ti može pomoći.
Nemoj napraviti glupost, pa se poslije kajati.
A što se tiče sexa, tu ti nemam savjet. Vidjela si to i prije da ne štima, pa si ipak išla roditi dvoje djece.
Možda ti moj post djeluje zločesto, ali jbg netko ti mora otvoriti oči.
Samo nemoj očekivati da ćeš naći ljubav svog života koji će prihvatiti tvoju djecu i koji će te ševiti svaki dan i sve će biti kao u bajci.
Život je okrutan, pogotovo ako donosimo loše odluke.
Razvod neka ti bude zadnja opcija, jer djeca su važnija od tebe. Oni nisu tražili da ih rodiš, a ti im želiš sada priuštiti bjedan život u podstanarima kad će biti željni svega.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom