Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 10:36   #59
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Neki ljudi stvarno žive u svom ružičastom balončiću.

Mislim da je rečeno da 1/3 hrvata živi na rubu siromaštva. Znam, teško je za povjerovati da ima okolo onih kojima je hrana maltene luksuz kad si okružen sa ekipom koja ima najnovije mobitele, furaju bijesne automobile i ostalo, ali ima i siromašnih koji krpaju kraj sa krajem i jedva da imaju šta za jesti i čijoj djeci je onaj školski obrok znao biti jedini normalan obrok u dan.

Znam, lakše je okrenuti glavu i pravit se da takvi problemi ne postoje. Ja isto ne volim razmišljati da ima ljudi i djece koji nemaju doslovce šta jesti jer me to rastužuje, al eto postoje ti ljudi. Nisu Jeti.
Skroz promašeno....al eto neka si olakšala dušu.

Mogu i ja nabrajati primjere i komentirat da djeca Splita nemaju besplatne udžbenike i za cijenu školskog kompleta koji djeca u drugim izdašnijim gradovima dobivaju besplatno može se kupiti lijepi laptop ili računalo. Mislim se šta sad...tako je kako je...

Ništa idemo se razvijat po ritmu i standardu učenika lošijeg imovinskog stanja.[emoji54] Ukinimo ekskurzije, izlete, maturalne večeri...

Plakati su kreativna igrarija al u današnje doba preokupiranog osnovnoškolca spor su "medij".
Njihova izrada zahtjeva više vremena, a ionako se koriste internetski izvori...slike, članci.. učenici su skloniji izradi PP prezentacija...bar oni viših razreda.

Ako ćemo secirat troškove i isticat neimaštinu...ni plakat nije jeftin...hamer, kolaž, flomić tanki, debeli....

Inače se slažem da bi škole trebale imati tehnički opremljene učionice u kojim se mogu odraditi takve zadaće....i plakati i PP prezentacije.
BBC drama is offline  
Odgovori s citatom