Pogledaj jedan post
Old 31.05.2007., 10:23   #52
Quote:
Prebo kaže: Pogledaj post
Budala ima na svakoj strani, a njih je lako medijima obradit. Bilo je i nasih momaka koji su isli branit svoju bracu u susjednoj drzavi. Mediji skoro svakog mogu obradit, najlakse one needucirane ali kao sto smo vidjeli niti oni educiraniji nisu imuni.
Evo ga! Samo sam čekao da počne kako trebamo šutit jer smo mi isti...

"Junački pohod" na Konavle i deranje po Gradu je ISTO kao i borba za bolnicu u Novoj Biloj. Konstitutivni crnogorski narod su po Stradunu ganjali mundžosi a ustaše su stezale obruč oko Župe Dubrovačke u kojoj je većinsko crnogorsko stanovništvo....
Mislim, ljudi, bojkotirajte ovo i ne dajte se navući na trik za skretanje rasprave u dragom smjeru "svi-smo-mi-balkanci-isti" i "nitko-nije-kriv"...
Ja smijem jer sam prvi izgubio žifce .
Quote:
Metuzalem kaže:
Ne znam je li ko zapamtio izjavu Branka Kostica da je ponosan sta su oni sprijecili da se rat ne prosiri na Crnu Goru sta je navodno bio cilj Hrvatske, kreten zesce kategorije....
A cula se i izjava da Hrvatska namjerava raketirati Niksic i Titograd
Jest, Kostić je jedan od primjera na kojima se vidi u kojem smo stanju.

Čovjek priča nama kako je vidio kuće koje su paljene i pljačkane, priča mrtav 'ladan kako je bio cilj uzeti sve do Pelješca i onda se lijepo vidi kako vrši smotru "junaka" sa Konavala...

Pa onda one spike (i Đukanovića i Kilibarde, očito je to tamo hit) o tome kako smo i mi krivi, kako su neki u Hrvatskoj spominjali da je Boka naša . Jebote, pa to je sigurno opravdanje za rušenje dubrovački zidina i zagrebačke katedrale...

I sve te priče da su svi bili zavedeni i(li) pijani... Ma i onaj najpijaniji je znao da Konavli, Dubrovnik i Pelješac nemaju veze sa Crnom Gorom.

Bio je oduševljeni dobrovoljac ne zato što je mislio da imamo krstareće rakete iza Debelog Brijega nego je bio "junački đetić" jer je znao da uz njega idu VBR-ovi, tenkovi i avioni a da Hrvatska još nema ni vojsku.

A Kilibarda i Đukanović su, jadni, bili zavedeni! Pa jebemu, tko je onda bio zavodnik tamo prijeko. Kad je sve bilo puno tih naivnih, mladih i plavih šiparica???
Lucky Jim is offline  
Odgovori s citatom