Pogledaj jedan post
Old 15.07.2010., 14:28   #10
Quote:
hooray kaže: Pogledaj post
joj... izgleda da i mene čeka operacija...
imam 'običnu' cistu na jajniku veličine skoro 5 cm, ali izgleda da je tamo već par godina (par godina nisam radila ultrazvuk, ali cista je bila na istom mjestu prije par godina i sad ove godine na dvije kontrole u razmaku od 5 mjeseci, i malo je veća), nemam povišene one markere, ali doktorica se postavila dosta odlučno i preporuča da se ukloni, odmah mi je preporučila par doktora i gura me da se što prije naručim...

Ne znam, meni se i ne ide na operaciju, ali imam dojam da me doktorica nije htjela plašit, ali da zapravo misli da je ozbiljno i da bi to što prije trebala riješiti
Eto, ja se već nekoliko dana bavim proučavanjem svih mogućih cista na jajnicima iz svih raspoloživih izvora. Zaključak je : treba operirati, operacija je nejčešće laporaskopska i poslije se brzo oporaviš, naravno, ako je sve u redu. Ovdje na forumu možeš naći i snime nekih operacija i sl. Malo se potrudi i pronađi. Mislim da se ne trebaš bojati i otiđi riješi to što prije.
Ja čekam da moja ginekologica dođe s god.odmora pa ću i ja na dogovor za operaciju.
talija2511 is offline  
Odgovori s citatom