Pogledaj jedan post
Old 15.03.2005., 00:10   #11
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Ja sam totalni protivnik uzimanja bilo kakvih lijekova olako.


Quote:
Andol je jedino sto prihvacam A znam dosta ljudi koji dosta liberalno pristupaju gutanju Lekadola, Kafetina i slicnih standardnih lijekova.
Cudni su ti to sad stavovi! Andol (Aspirin) nije bezopasna tvar - zapravo se ne bi smio kupovati bez recepta! Lekadol i kafetin su bazirani na paracetamolu koji je opasan, ali mislim da je manje opasan od acetilsalicilne kiseline. Pokleknuo si marketingu - tolko reklamiraju acetilsalicilnu kiselinu da covjek pomisli da guta tiktake!

Quote:
I viroza i gripa trenutno haraju. Ja sam cini se prebolio virozu. Nadam se da mi to pomaze i sad protiv gripe. Inace je ovo prvi put da sam se razbolio u zadnjih sest godina.
Najbolji nacin za produzivanje gripe, prehlade i slicnih viroza je uzimanje lijekova tipa aspirin/andol/lekadol/plivadon/kafetin (...)! Njih treba uzeti samo ako je to apsolutno nuzno, a kod vecine gripa i prehlada to nije slucaj. Jedino, mogu smanjiti simptome bolesti (ali zbog toga bolest duze traje). Ja sam nedavno prebolio jacu prehladu (s razlogom sam se prehladio), no ovaj put nisam uzeo nikakav lijek - i sve je bilo OK.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom