Pogledaj jedan post
Old 24.12.2009., 14:05   #19
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Ja sam cijelo vrijeme mislila da smao moja mama može imati očajne financijske ispade.... a sad vidim da nas ima dosta. Ajmo reći da je moja mama pri izlazu iz menopauze, ali ajme kako je bilo....Bila sam na kraju faxa i mogu reći da čim sam ga završila i našla bilo kakav jadan poslić odmah sam se iselila i sad vidim da mi je to bila jedna od boljih odluka u životu.
Tada mi je mama bila u punoj snazi menopauze, a brat u opakom pubertetu, bila bih poludila da sam ostala. (samo mi je uvijek bilo žao jadnog tate). Ne želim se ni prisjećati svega, ali uglavnom (bez pretjerivanja) to mi je bilo jedno od najgorih razdoblja u životu, njeno ponašanje (svašta mi je ružno govorila, između ostalog mi je rekla i da me mrzi), njezine svađe s tatom, bacanje stvari i to u javnosti (jednom je u marketu tako poludila), a najgore je bilo ogromno financijsko sr..e u koje je dovela cijelu obitelj.....
Što prije diplomiraj i bježi....
i moj brat je na vrhuncu puberteta...a roditelji se rastali neslužbeno nedavno...
još 2.5 godine do diplome.
__________________
Insanity: doing the same thing over and over again and expeting different results.
kao-normalna is offline  
Odgovori s citatom