Pogledaj jedan post
Old 03.05.2011., 01:06   #55
Lastane, a i Elli, proširite malo horizonte, zadnje o čemu ja ovdje govorim jesu konkretni kartoni u konkretnom slučaju. Uostalom, koliko znam, žalbe na kartone nešto su južnije, pa mi iskreno nije baš jasna svrha ove teme. Smiju li se ili pak ne smiju ovdje voditi rasprave o kartonima, a pogotovo mi nije jasno smiju li se komentirati tuđi. Prijedlozi stoje, a pritužbe se mogu odnositi na štošta drugo. Nitko me ne plaća za odvjetničke usluge, a pružam ih pro bono samo kad u konkretnom slučaju ugledam nešto što više od pukog incidenta. Dakle, kartone neću komentirati, niti sam ja ta koja je za njih tražila objašnjenje.

Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post

Zajedljiva upadica zanimljiva je pojava, koju se suzdržavam kažnjavati, osobito na chatu. Budu li se kažnjavale sve zajedljivosti, svagdje jednako, mislim da bismo ubrzo DZ mogli preimenovati u Politička korektnost, pri čemu kvaliteta rasprave ne bi bila uopće problem jer rasprava ne bi ni bilo.
Eh, vidiš, tu se nećemo baš složiti. Zajedljiva upadica može se lako zakamuflirati u mrvicu konstruktivnosti, pa da i drugima bude zanimljivo. Ako je pak onako čista, nepatvorena zajedljiva upadica vulgaris, onda postaje trolba vulgaris. A između političke korektnosti i bigbrotherizacije radije biram ovo prvo. Možda se tu i tamo naiđe i na štogod pametno.
Zekoslawa is offline  
Odgovori s citatom