Pogledaj jedan post
Old 16.09.2015., 22:42   #20
Quote:
marval kaže: Pogledaj post
Mislim da nikako ne moze standard i turizam biti razlog dobrog stajanja dubrovacko-neretvanske zupanije. Po tim kriterijima bi Istra iKvarner trebali stajati najbolje a stoje najgore, nego se pre radi o mentalitetu i kulturi. Ali opet to nije najkonzervativniji deo Hrvatske definitivno, tako da mi je sve cudno, ali sigurno postoji neko objasnjenje...

Kako stoje hrvatska ostrva, ako ne racunamo ona povezana sa kopnom. Hocete li uopste uspedi da sacuvate ostrvsku populaciju van sezone kako su to uspeli Grci makar do ove krize.
Pa opet nije isto da radi jedan ili oba roditelja,a ovdje se upravo pruza mogucnost zaposlenja i svi imaju posao takorekoc,tu i zivim,negdje je bed ako dode drugo,trece,cetvrto djete,ovdje nije kao sto sam rekao npr Grad Dubrovnik daje 10 000 kuna za trece djete,a jos vise za cetvrto,a takoder i djecji doplatak je nizak,tu je jos niz pogodnosti,npr. besplatni udzbenici za osnovne skole,besplatni pokazi za vise od 5km od grada...grad i zupanija su bogati,nije bas do mentaliteta i kulture,znam dosta obitelji s pojedno dijete,a opet ih ima i sa preko 4 djece...
ljuforumas is offline  
Odgovori s citatom