Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 27.12.2008., 22:07   #48
Question atlas namjestanje - dozivotni tretmani!!!!!!

............................
Ipak, odlucio sam otici.
Kao prvo, covjek RUCNO namjesta Atlas.
Kao drugo, namjesti Atlas u djelicu sekunde (priskom na odredjeno mjesto, Atlas sam sklizne u odgovarajuci polozaj).
Uopce ne boli... niti malo. Iako sam se zacudio tome (a toga sam se jako bojao).
Cijeli postupak traje oko pola sata, jer prvo se radi dijagnoza (da li je Atlas u dobro polozaju ili ne... jer nema smisla nista dirati ako je sve u redu). Nakon toga, Atlas se namjesta, a nakon toga slijedi odmor (lezanje u dva polozaja po 10-15 minuta).

Cijena = 30 Eur (da dobro ste culi).

Inace, radi se o nesto drugacijoj metodi nego onaj tip opisuje na Index.hr forumu. Ovdje se radi o izvornoj metodi - Vitalogie, za koju onaj tip pise da je kopija ili neke takve nebuloze... ali ne bih se s time slozio (da ne idem sad u detalje).
..............vidi se da stvarno ne poznajes niti teoriju niti praksu. Ovakvo najestanje je beskrajno... i svaki puta stoji 30EU. Ne mislis li da bi to predstavljalo rijesenje svjetskih problema da je istina. Apsolutno je nemoguce ga vitalogijom vratiti na mjesto ni teoretski niti prakticno.Vec se 150 g. atlas "namjesta" u osteopatiji,kiropraktici, dvadesetak godina u vitalogii i sl. tehnikama. Za sada ga samo Schumperli vraca trajno jednim tretmanom i to je to htio ti to prihvatiti ili ne. Iskustvo ce te nauciti.
A Petar Hugler osnivac Vitalogije je pokojni kiroprakticar, koji je kopirao B.J Palmerovu tehniku HIO - namjestanje atlasa, ali kao P R O C E S a ne jedan tretman. NISI PITAO MARUSEVCA GDJE JE DIPLOMIRAO VITALOGIJU?????
NISI GA PITAO ZASTO TO NE OBJAVLJUJE NA SVOJOJ vebstranici javno?????
Ja cu ti reci - to su samo eksperimenti na ljudima kopiranjem n e c e g a.
I ti potezi su opasni, opasni,,opasni zato moras lezati kako bi se nervni sustav oporavio od soka dodatnog, jos veceg iscasenja atlasa, koji alarmira mozak. Sve je to provjereno i dokazano. No, sretna ti bila "usteda" od 150 EU i "nebuloza".....
atlasjesve is offline  
Odgovori s citatom