Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 29.12.2008., 09:34   #56
Quote:
atlasjesve kaže: Pogledaj post
............................
..............vidi se da stvarno ne poznajes niti teoriju niti praksu. Ovakvo najestanje je beskrajno... i svaki puta stoji 30EU. Ne mislis li da bi to predstavljalo rijesenje svjetskih problema da je istina. Apsolutno je nemoguce ga vitalogijom vratiti na mjesto ni teoretski niti prakticno.Vec se 150 g. atlas "namjesta" u osteopatiji,kiropraktici, dvadesetak godina u vitalogii i sl. tehnikama. Za sada ga samo Schumperli vraca trajno jednim tretmanom i to je to htio ti to prihvatiti ili ne. Iskustvo ce te nauciti.
A Petar Hugler osnivac Vitalogije je pokojni kiroprakticar, koji je kopirao B.J Palmerovu tehniku HIO - namjestanje atlasa, ali kao P R O C E S a ne jedan tretman. NISI PITAO MARUSEVCA GDJE JE DIPLOMIRAO VITALOGIJU?????
NISI GA PITAO ZASTO TO NE OBJAVLJUJE NA SVOJOJ vebstranici javno?????
Ja cu ti reci - to su samo eksperimenti na ljudima kopiranjem n e c e g a.
I ti potezi su opasni, opasni,,opasni zato moras lezati kako bi se nervni sustav oporavio od soka dodatnog, jos veceg iscasenja atlasa, koji alarmira mozak. Sve je to provjereno i dokazano. No, sretna ti bila "usteda" od 150 EU i "nebuloza".....
Da... ocito ovdje zbori isti tip kao i na Index forumu
Ne zelim se s tobom upustati u polemiku, jer priznajem da ne znam puno o ovoj temi. Ipak, tvoja mi toerija ima puno nedorecenosti i oprecnosti.

Osim toga, covjeku koji ima takav nastup, a prica o zdravlju i harmoniji tijela, jednostavno ne vjerujem. Mora da su tebi pomaknuli Atlas na drugu stranu, a ne u centar
Sorry na ironiji i iskrenosti... ali zaista mi je tvoj nastup antipatican.
Ako zelis pridobiti ljude za svoju metodu, morat ces malo poraditi na sebi.
Zasto za pocetak ne odes na Vitalogie metodu namjestanja Atlasa?

S obzirom na ono sto sam procitao na Index forumu, ovdje bi opet moglo biti rata oko ove dvije metode... a ja ne zelim s tobom ratovati.

I idi vikati i nervirati se na neko drugo mjesto, jer si ovime radis samo antireklamu. Stvarno ne znam kako ti to nije jasno. Bas ti cudno funkcionira organizam nakon namjestanja Atlasa. Mozda ti se ponovno pomaknuo.

Sretna ti Nova 2009!
Simbad33 is offline  
Odgovori s citatom