Pogledaj jedan post
Old 18.12.2012., 19:46   #96
Majka koja zanemaruje svoje dijete

evo ovako..jedna kolegica me zamolila da objavim njezinu priču na forumu,jer se nadamo da će nam netko moći reći nešta pametno..radi se o sljedećem..ta gospođa V. je ima unuka koji ima 5 godina.To je dijete njezinog sina koji je počinio samoubojstvo prije tri i pol godine..Oni su se trebali vjenčati,ali su se upleli roditelji s njezine strane i to sprječili..Nakon što su pokrenuli parnicu,jer su htjeli da mali nosi prezime svog pokojnog oca,ona je na to pristala.Ponovno se udala,i sam ima jo jednu curicu i trudna je sa trećim djetetom.Od gospođe V..unuk,koji,kao što sam napisala ima 5g,ima problema sa govorom.Inteligentno je dijete,ali ne zna pričati..On se ubije objašnjavajući,a nitko ga ne razumije..Svi smatramo da je to njezin propust,jer znamo da je s njim jako malo komunicirala,da ne kažem čak i zapostavljala..Kad su je moja kolegica i njezin suprug pitali,dali ga vodi logopedu,počela se izvlačiti i lagati..Nakon toga je počela urlati,kako joj oni žele oduzeti dijete (što im stvarno nije namjera) i strašno histerizirati.I to pred očima svog djeteta.Odavno smo mi govorili da ona nije psihički stabilna osoba.Baka i djed tog djeteta,ne žele njoj oduzeti skrbništvo,već nemogu više slušati njezine prijetnje da im neće dat da vide malog i sl..Brinu se samo za njegov razvoj je uskoro će doći i osnovna škola.Sad se situacija smirila,ali ona sa tim prijetnjama može ponovno početi kad god hoće..Šta napraviti?Jer ona i pokojni otac njezinog djeteta nisu bili vjenčani
vanessa vk is offline  
Odgovori s citatom