Pogledaj jedan post
Old 08.05.2015., 07:04   #14
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
Neznam sto je trol, tesko mi je nspustit kucu jer bi priznala krivicu, sto je najgore i djeca znaju i okrenula su mi leda, sva sreca sto on ima izgon iz kuce, ali mu uskoro prestaje i trazim nacina da se ne vrati.Dali postoji neki zakon da mu zabrani povratak.Reko je da ce svima reci za prevaru i ime tog covjeka a posjeduje i moj ispis poziva koji mu je dokaz i moje poruke s vibera, neznam sta mi je ciniti.Rasmislja o prijavi i na policiju jer mi je prijatelj iz veze u drugoj drzavi, njegovi nisu omiljeni jer imaju svi kriminalnu proslost, i on me sumnjicavi da sam ucestovala u takvim radnjama, i optuzuje za skupu garderobu i izlaske kad on nije bio kuci.Sto je najgore i uvjerio je djecu.Koja ga podrzavaju.Dali mogu sprijecit da da ispis poziva policiji i kako da mu zabranim povratak u kucu
nemreš sprijeciti da da ispis poziva policiji niti mu zabraniti da se vrati u svoj stan...
ne kužim, kako je uvjerio klince ako su oni i sami živeci s tobom bili svjedoci svega toga? i koliko na kraju klinaca imate? jednog od 14 g. koliko si napisala u prvom postu ili više njih?

i, ono najbitnije, o kakvoj bracnoj stecevini je ovdje rijec?...između ostalog, covjek ne živi s tobom vec ti je dao svoj stan na korištenje, uzdržavao je sve to vrijeme tebe i klinca...+ još nekoliko razloga koji su protiv tebe...

u svakom slucaju, bolje ti je da sama odeš kod tog komada jer samo na osnovu ovog što si ovdje napisala, možeš dobiti zabranu prilaska klincima ili klincu i parnicu za stan do kraja života koji u konacnici nikad nece biti tvoj...
tanita is offline  
Odgovori s citatom