Pogledaj jedan post
Old 08.05.2015., 10:51   #18
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Može te izbaciti silom i promjeniti bravu ... pa se tuži snjim za svoja prava, dobit ćeš ih kad dođeš do penzije.
Da, samo što i ona može to isto napraviti- kad njega nema dovesti bravara i stavit novu bravu.
Ili sad dok njega nema dok je u tom "izgonu" može stavit protuprovalna vrata sa sto brava, postavit alarme po cijeloj kući itd. U ovom trenutku ona je u posjedu stana a on nije pa je time u nekoj "prednosti" po tom pitanju.
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ajme da sam na njegovom mjestu što bih ju naučio pameti...
Meni nije jasno o kakvom ona izgonu priča, tako da je moguće da je to njezin muž već činio i da ima neku zabranu prilaska zbog nasilja. Inače ne vidim razloga zašto bi iselio iz "vlastite kuće" iz koje nju želi izbaciti. Taj dio mi je jako čudan i bilo bi super kad bi autorica to malo detaljnije pojasnila s obz da se priča od nekih osnovnih zakonskih postavki usmjerila prema moraliziranju. Medalja uvijek ima dvije strane i nešto je ovdje prešućeno a ne ide njemu u korist.
Btw ja ne pretpostavljam da trola, nego da je možda napisala postove gledano iz njegovog ugla, ako me razumijete

Zadnje uređivanje -honey- : 08.05.2015. at 11:02.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom