Pogledaj jedan post
Old 26.08.2015., 07:01   #64
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
ima istine, nadam se da nisi u pravu,..ako jesi bolje da se pocmemo iseljavat preko bare.
A kuda i tko to može preko bare?
Bogati se mogu maknuti,kao što su i bogati sirijci već davno učinili,a ciljano pokrenute mase,sve su agresivnije.
Sve više zahtijevaju,smatraju da je to njihovo pravo.
Do pravih sukoba nije daleko..
pratim i strane portale,te vidim da ima obračuna s policijama zemalja u koje izbjeglice dospijevaju,za sada samo noževima.Uskoro će se oni koji su pokrenuli te ljude pobrinuti da bude i drugog oružja.
Pretpostavlja se da će do kraja godine biti i milijun izbjeglica,za sada ih je u par mjeseci samo oko 450 tisuća.
Čini se mali broj nasuprot sveukupne evropske populacije,ali taj privid je bumerang.
A zamisli,sada kada su mađari podigli zid,kuda će taj priliv izbjeglica?
Naravno preko hrvatske.
Jesmo li mi,pritisnuti vlastitom bijedom u stanju podnijeti takav priliv izbjeglica?
Svi ovi "planovi" koje slušam i čitam,šatori,napuštene vojarne,ostali slobodni objekti(a baš ta ideja o slobodnim objektima povlači pitanja)..da nisu izraz nespremnosti i bespomoćnosti,bili bi smiješni,a ovako su zastrašujući.

I opet se treba zapitati,što je prava svrha pokretanja tih izbjegličkih masa?
Na istoku i u Afriki,uvijek je bilo krvavih ratova,ali izbjeglica je bilo u zanemarivom broju.Evropske zemlje mogle su ih asimilirati.

I ja se nadam,da se najgori i najcrniji scenario neće dogoditi,jer mi mali ljudi nemamo kuda pobjeći.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom