Tema: Reiki
Pogledaj jedan post
Old 13.08.2003., 13:10   #87
Quote:
Mystique kaže:
Ja sam mislila da ovdje ljudi pisu o svojim iskustvima s Reikiem, a ovdje se uglavnom pljuje po Reikiju.
Mene zanima misljenje onih koji su ga probali. Jer i ja sam ga probala bas nedavno.
Slazem se da je previse skupo... to je bilo ono sto me odbijalo, jer nekako mislim da se za pokretanje neke energije ne bi trebalo placati. Bar ne toliko. No dobro... objasnjenje sam dobila da ljudi cijene samo ono sto je skupo. Iskreno, glupo malo.
Glupo puno.

Zašto bi se onaj koji nešto daje brinuo da li će ga primaoci shvaćati ozbiljno ili neće? Zar nije on nekakav majstor za extra turbo otvorenim čakrama?

Sam čin plaćanja degradira onoga koji kupuje (jer misli da je posta instant iscjeljitelj) i onog koji prodaje (jer mu je važno da ljudi cijene njegovu inicijaciju, a prikazuje se kao nekakav "majstor").

Npr. nemam ništa protiv plaćanja koje je potrebno da se plati iznajmljena soba za inicijaciju, hrana, materijali i slično. Ali imam nešto protiv ponašanja "prodajem kilo prane jeftino".

Pošto sam iniciran u 2. stupanj valjda znam o čemu pričam.