Pogledaj jedan post
Old 21.12.2006., 18:19   #10
Quote:
bibobu kaže:
A zasto nisi jednostavno otisao na nas konzulat i njima predao Auszug aus familienbuch te platio fino 100-tinjak eura i cekao da ti to rijese??

Danas nasi na konzulatima stvarno sve rade i postali su, za cudo Bozje, jako ljubazni. Jest da im brzina jos uvijek nije vrlina ali u konacnici ipak srede stvar.
neznam bas,zadnji put kad sam bio u frankfurtu,jao majko moja kak su tam bili neljubazni,tretirali su nas ko stoku.

ma isao bih ja u konzulat,usprkos neljubaznosti,za novce nije bed..al jednostavno mi se nije dalo prezime mjenjat,uz moje ime zbilja blesavo zvuci,a i mislio sam si,pa kaj,usvojen,usvojen,nis posebno. a i mislio da to nije taaak obavezno,e ko da cu trazit njem. drzavljanstvo ili sto.ni nakraj pameti da ce ovi u ausländerbehörde to od nekud saznat.ja im nisam nis rekao.i sad to moram navrat nanos radit.
jao jedva cekam sad na austrijskoj granici reakciju ,posto meni obicno uvijek pol sata pregledava putovnicu,kaj mogu kad licim na kriminalca

jel postoji u hrvatskoj uopce neaki zakon o usvajanju odraslih osoba po zakonu o usvajanju maloljetnika?? .
meni bas tako pise da sam usvojen po zakonu za maloljetnike,sad sam jos vise
freakingfreak is offline  
Odgovori s citatom