Pogledaj jedan post
Old 14.05.2008., 19:04   #8
Quote:
3007 kaže: Pogledaj post
Ovo je najveća zabluda ljudi koji su konstantno u minusu - svi s kojima sam razgovarao, a u takvoj su situaciji, tvrde kako bez minusa ne bi mogli zatvoriti mjesečne obveze/potrebe, a nisu (ili ne žele biti) svjesni da su iznos za koliko su u minusu potrošili samo jednom i da dalje sa svakom novom plaćom samo popunjavaju nastalu rupu (+kamate, naravno, i to relativno visoke), znači da dalje trajno žive od plaće umanjene za kamatu, dakle očito da bi mogli živjeti i od cijele plaće.
sve to ja razumijem,svijestan sam da sam iznos potrošio samo jednom i pokušavao sam ne uć u minus ali onda mi ispada da ću biti ili gladan,bit ću gol i bos,dijeca će biti ko zadnja bijeda...itd a to ne želim i neću...
radim pošteno i želim da moja djeca a i ja imaju ono najpotrebnije jer ja u dijetinstvu nisam mogao imat...
neka nam živi lijepa NJIHOVA pa kad može država (MI)biti u dugu do grla moramo i mi....
da ponovim ja bi najrađe da smo svi u hrvatskoj u plusu i da uživamo plod NAŠIH bitaka ali smo nazvani stoka sitnog zuba....
amerdin is offline  
Odgovori s citatom