Pogledaj jedan post
Old 19.03.2012., 21:21   #49
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ako tako misliš, odakle ti ideja da bi bilo mudro pričati s još nekoliko osoba za koje zna da će reagirati drugačije i stvoriti joj još veći pritisak?
a gdje sam ja to točno napisala da treba pričati sa još nekoliko osoba, prvo što sam iskreno rekla je da treba na lijep i smiren način popričati sa njom...

ali budimo realni on time što ne govori svojim roditeljima za trudnoću njoj radi veliku uslugu jer su svjesni oboje što bi bilo da saznaju njegovi, pa onda nije u redu što je ona rekla majci i čvrsto se uhvatila majčinog mišljenja umjesto da to riješi sa svojim mužem i samo s njim, jer to je njihovo djete i napravili su ga sebi a ne roditeljima, bakama, prijateljima i dr.


ja razumijem vas i vaša mišljenja a i imam razloga zašto neke stvari govorim, imam dosta takvih osoba oko sebe i mislim da nije normalno da netko priča sa mužem i slože se da žele djete, "rade" na njemu i onda kada se desi dopuste nekom drugom da im napuni glavu i odluče se za pobačaj bez obzira na to što misli ova druga strana (to su osobe koje lako padaju pod utjecaj drugih i dramatiziraju čime rode još veći strah od obaveza i s takvim osobama treba na smiren i lijep način porazgovarati i dati im do znanja da ste vi jedno i da vi zajedno možete riješiti sve i da će on uvijek biti uz nju i pružiti joj maksimalnu podršku) ali isto tako ako ta osoba se ne potrudi vjerovati njemu i često takve stvari radi, nakon nekog vremena on više neće znati izaći na kraj s njom i umorit će se od stalnih bespotrebnih narušavanja odnosa među njima...svi mi imamo strpljenja ali ono ne traje vječno

Zadnje uređivanje Mrs. T : 19.03.2012. at 21:27.
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom