Tema: Strijelac
Pogledaj jedan post
Old 12.10.2007., 20:01   #78
Wink

Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
Pa ne želim govoriti u ime strijelčevskog naroda ali mogu ti reći svoj stav, a ja sam prilično veliki strijelac u duši

Ja jako volim dodir, maziti se, toplinu, ali u sebi nosim veliku potrebu za slobodom. jednim dijelom volim osjećati pripadnost nekome, i dosta sam odana, ali ne mogu podnijeti posesivnost i ne trpim kada osjetim da me druga osoba želi gušiti, da mi ne vjeruje, da me želi posjedovati. To ide ponekad u takvu krajnost, da ne podnosim ni kada osjetim da osoba stalno "visi" nadamnom s nekakvim dodirima i stalnim maženjima.
Ne trpim pametovanja i nametanja bilo kakvog mišljenja. A posebno ne trpim kada mi se u vezi soli pamet zašto sam ovakva a nisam onakva. Prilično sam teška u smislu da tražim da me se prihvati kakvu jesam, ali isto tako, i prihvatim druge.
Prezirem patetiku, i ne volim prenježne, preljepljive, patetične dodire. Ne volim osjećati da osoba ne može bez mene, potrebno mi je da znam da je osoba kraj mene samostalna. Nije to strah od emocija - cijeli život slušam kako nešto samnom nije u redu, jer sam takva.
Ali ja sam samo takva - itekako znam voljeti, ali trebam jaku, samostalnu osobu koja može i bez mene, ali koja bira, svakog dana, da bude uz mene. Zato mislim da se neću nikada udati - sama pomisao takve jedne vezanosti me guši a priori.
Nikome ne pripadam, i čak i u ljubavi volim imati osjećaj da mogu u svako vrijeme otići, ako želim. a kada osjetim tu neku ljepljivost i posesivnost, bježim i postanem jako hladna. I kada najviše volim nisam sklona ljubomori. Sexu i sexualnoj prevari ne dajem neki značaj. Ali imam potrebu za puno komunikacije i imam potrebu znati da osobi sve mogu reći a da mi ista neće vratiti pametovanjem, osudom i sl.

nemoj sa strijelcem ako si posesivna ili ljubomorna. Bolje izbjegni.
potpisujem se, konačno netko ko i ja.............
Tara Ennis is offline  
Odgovori s citatom