Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 19:16   #49
Quote:
petra_hijena kaže: Pogledaj post
a jeeee ga... Prodaj ta i kupi kišobran kolica ... Meni ne djeluju ništa manje niti uže od drugih, ali opet, moja su još uvijek na pol zapakirana jer malac tek treba doći tako da osim teorije nemam iskustva s njima. Nadam se najboljem!
budes vidila...a eno ti je jos jedna mama otvorila temu bas o tim kolicima o istom problemu pa ti vidi.
nemam razloga bezveze govoriti. i ja sam kolica kupila radi rucke koja se moze spojiti, lipog materijala, jer su lagana, imaju lipu kosaru, autosjedalicu s bazom, itd. i sve to je tako. medutim naslon je preuzak i bit ce tisan za 90% beba iznad godine dana a za vecinu i prije.

moj beban je krupan ali nije nikakav div. kolica su mu uska vec nekoliko miseci a sad sa 11mj jednostavno vise ne stanu ramena u naslon. kad setamo svako malo nas neko pita kako su mu tako tisna kolica...
stavila sam ga u peg perego kolica (neka stara p3...tako neki model) i stane bez frke i komotno mu je.

kisobran kolica imam ali bi volila da za zimu moze koristiti ova na koju ima i onu navlaku zimsku za noge i koja su zasticenija od kisobran kolica. tu navlaku jos nismo ni koristili. nije normalno da kolica koja sam kupila i platila 4400kn (ili 4500 kn...ne znam vise) koristim 10mj. umisto 2-3 god.

da sam na tvom mistu izmirila bi naslon ovih kolica i jos nekih slicnog tipa i vidila. isto tako potrazi malo misljenja na stranim forumima pa vidi sta govore druge mame. ako vidis da se problem ponavlja mozes ih mozda zaminit. ne znam...kako hoces.

Zadnje uređivanje *eva* : 24.10.2010. at 19:24.
*eva* is offline  
Odgovori s citatom