Pogledaj jedan post
Old 10.01.2012., 15:30   #37
Quote:
sodomaigomora kaže: Pogledaj post
Čitam i ne vjerujem.
Ok autorice ako ti tog svog tarzana voliš, ali voliš valjda i svoje dijete?
Pa valjda ćeš prije gledati na dijete, da mu bude dobro, skupljati kakve novce za to dijete da ima u budućnosti, a ne da se briguješ za tog lika koji te jelte više ne voli i izvodi bijesne gliste.

Nije tvoja situacija ništa zbunjujuća, sve je zapravo poprilično jasno.
Nego daj reci, napisala si kako se on nikada previše i nije brigovao za dijete, a koju je onda dijagnozu imao??

Dobro ti je pozitivax sve napisala. Razmisli malo.

Gle ne branim ja njega, pa bijesna sam sto se to sve dogodilo, no ima I moje krivnje u tome svemu.
Sada kada gledam, pa on je radio 18 satne smjene sa 5 sati sna izmedju 4 Dana u tjednu, 2 smjene od po 10 sati I jednu 4 satnu, covjek je radio 7 Dana u tjednu, slobodan dan bi uzeo jednom, dvaput mjesecno. I tako mjesecima. A doma ga je cekala zena koja je gundjala zbog tih sati I zbog nedostatka kvalitetbnog vremena ko familija I kao par. I zbog toga sto je sve slobodno
vrijeme biciklirao, a to mu je bio ispusni ventil. No meni je smetalo. Pa je bio 'rejected' kak on veli. Bio je umoran, neispavan I konacno je I puknuo. I sada krivi mene za sve jer nisam slusala kad mi je rekao da je depresivan, da ga nisam zagrlila kad je rekao da ce imati breakdown nego Sam ga ignorirala.

On jos uvijek nije dobro, ljut je I povrijedjen, no bar zadnja 4 Dana jako puno vremena provodi s djetetom. A sta ce biti s Nama vidjet cemo. Ja ne odustajem samo tako. Kad prodje terapiju I ohladi se mozda skuzi da je u krivu. I da nisam ja kriva za sve iako Sam trebala biti moe supportive. Realno, nit se povlacio po pubovima (nijednom u zadnjih 5 godina), nije kockao, kurvao se, svi novci su bili za obitelj I racune. Bio je super provider samo zivcan non stop zbog manjka sna...

Daleko od toga da je bio super muz no nisam ni ja bila super zena. A dijete pati jer zeli imati I mamu I tatu. On je nesretan bez sigurnosti obitelji svaki put kad bi Sami isli u hr patio je I cekao dan da vidi tatu.
ST72 is offline  
Odgovori s citatom