Pogledaj jedan post
Old 13.02.2017., 15:31   #20
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
a sta ako jedno dijete ne smatra drugog toliko dobrim frendom da mu ide na rođendan?

ne kurim frku jer je mala još premala za to, ali ja znam da ja na svoj rođendan sam zvala ravno 5 ljudi iz razreda jer ostale nisam smatrala frendovima i kad bi me drugi zvali na rođendne, nekima sam išla, nekima sam uredno rekla da ne mogu doći.

zašto forsirati klince na rođendane? :| jedno je kad se mamama/tatama ne da ići, ali drugo je kad se možda klincu ne ide (da, moguće je da se i to dogodi)
Onda jednostavno nazoves roditelja klinca koji slavi rodjendan i kazes da tvoje dijete nece doci..ili posaljes poruku..ne kazem da svi pozvani se moraju odazvati,ali pristojno je i kulturno obavijestiti da nece dijete doci..
Nosorog,ja kad bi skuzila da moja ignorira pozivnice,nakon 2-3 takva slucaja bih se potrudila objasniti joj da ne mora ici nikuda ako ne zeli,ali da je pristojno da tom i tom javimo da nece doci..znam i ja da ljudi ne dolaze na rodjendane iz raznoraznih razloga,i to me NE zivcira..zivcira me kada netko odluci NE doci i ne udostoji se javiti da NECE doci..
__________________
L.D.M.
Olivera25 is offline  
Odgovori s citatom