Pogledaj jedan post
Old 22.07.2017., 20:21   #4
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
-a oni mogu njihovih 7/8 prodati kome zele (i bez tvog pristanka)- naglasavam: samo njihovih 7/8.
-dali bi novom vlasniku tada uopce bilo interesantno biti uknjizeni vlasnik 7/8 (citaj: nece imati "ciste papire 1/1) prilicno je upitno jer imati suvlasnika (pa makar samo 1/8) vrlo je hebena stvar i za sve projekte su mu ruke itekako zavezane i nemre nis bez tebe
-
Svercam se na tudu temu, ali zanima me ovo.
Muz naime ima vlasnistvo 50% nekretnine. Drugu polovicu dijele dvije osobe od kojih je jedna za prodaju, druga nije. Nekretnina se viksa koja se rijetko koristi. Uglavnom su za nju vezani izdaci. U procesu je legalizacija objekta i to guta poprilicno novaca, a trebalo bi i uloziti u obnovu....
Muzu je prekipilo i razmislja (kad se rijesi legalizacija) etazirati kucu (doduse ne znam kako je to izvedivo jer jer rijec o jednokatnici - kako ide ta podjela? i prodati svoju polovicu.
Meni se to cini nemoguce. Tko bi kupio pola kuce, imajuci u vidu ovo kaj sam izdvojila iz drugog posta, pa dodatna ulaganja...
Mjesto je srednje atraktivno, blizu mora i vecih obalnih gradova, srednji Jadran.
Nisam bas optimisticna sto se njegovih planova tice.
Zna li ovdje netko za situaciju da se prodalo/kupilo 50% vlasnistva?




Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom