Pogledaj jedan post
Old 24.09.2017., 14:38   #45
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Najbolji i jedini smisleni način prosvjedovanja protiv ovakve države je-odlazak iz nje. Što više ljudi ode prije će se urušiti ovaj nakaradni i neodrživi sustav

Realno, hrvatska je u terminalnoj fazi, osuđena na životarenje i posljednja mjesta u EU po svima parametrima...i svakim danom bit će sve gore. Prosvjedi i njegove eventualne sitne pobjede tu dolaze kao davanje apaurina čovjeku koji umire od raka.

Ne dolazim na prosvjed jer u ovakvom frankeštajnu imam samo prosvjedovati protiv, ne i za koga. Pomirite se s time ljudi, bit će vam lakše tu živjeti,
narod ima vlast (i državu) kakvu zaslužuje, jebiga
Samo ti bježi gdje hoćeš i kako hoćeš. Što brže to bolje. Uzmi i traktor sa sobom ako ti je lakše.

A ljude koji se žele boriti za bolji život ovdje ostavi barem na miru. Za ovaj i ovakav prosvjed nisam ali i to je bolje od bežanije.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction