Pogledaj jedan post
Old 14.10.2011., 09:35   #17
Quote:
st_rock! kaže: Pogledaj post
Mobitel je preodličan, al ima i jednu manu, a to je baterija. Dakle, uzela san ga prije par dana i jel, napravila sve ono za početak, pustila da se isprazni pa punila 12h i sad jedva da traje pola dana! A ni ne prčkam toliko po njemu baš zato da se ne isprazni brzo.. Užas, moran ga nonstop punit i to me užasno živcira >.<
Al sve ostalo je famozno


S tipkama nema problema... još
Mislim da je to ista stvar kao i kod arc. Jedno desetak pražnjenja i punjenja dok se sve konfigurira. U mene je baterija na arc kad sam ga kupio u 5 mjesecu trajala po dana, ali sad evo traje dva dana. U mog rođaka baterija na mini pro nakon mjesec dana korištenja (napravio je jedno pet pražnjenja i punjenja) traje dan i pol nekad dva, a prije nakon kupnje ako jedan dan izdrži vrhunski. Tek si ga kupio i za tu bateriju je to normalno. Javi se nakon mjesec dana i pet-šest pražnjenja i punjenja koliko ti traje baterija.
Ako ovo ne pomogne onda servis ali reba pomoć. Tako su se svi bunili kad su kupili arc (ja mislio nešto guta bateriju) a nakon mjesec dana veliki napredak u trajanju baterije.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom