Tema: Suha koža
Pogledaj jedan post
Old 07.03.2007., 02:11   #17
Evo ja sam ti supatnica u ovom problemu, ali mislim da sam mu ja uspješno doskočila. Ja sam ti se prije mazala sa svim tim uljima koja se nanose na mokru kožu, koristila Niveino mlijeko za suhu kožu.....i štos je bio u tome što bih bila masna ko prasica i to se nije upijalo u kožu iako sam znala gola paradirati i po pola sata. A kad bih se obukla, onda bih sve fino robom obrisala. Točno sam osjetila da mi sva koža miriši na sve to.
E sad, problem je u tome što ti možda uopće nemaš suhu kožu nego dehidriranu, a to znači da ti koža vapi za vodom. I zato ti ovi preparati niti ne pomažu.
Tako sam ja odlučila kupit Vichijev lipidose 2-za iznimno dehidriranu kožu. To mi je bilo odlično Koža....ma savršenstvo....a na trbuhu sam prije toga imala gotovo rane.
E sad, to ti košta, 400ml-130kn i stvarrno se isplati, ali kako sam ja studentica, meni je to bilo malo previše pa sam u dm-u pogledala što ima a da je slično tome. I našla sam
Kupi si Dove hydro body losion s vitaminom F i izvorskom vodom. To ti je onaj sa svijetloplavim, onaj najjeftiniji, sad je u dm-u 19,90!

I sretno!
Znam kako sve ovo zna biti jako neugodno!!!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom