Tema: Mađarska
Pogledaj jedan post
Old 07.07.2004., 00:46   #11
Re: Turizam - Mađarska

Quote:
Sdrafac kaže:
Pa ima li tko kakvih iskustava...? Mislim da ću ljetos na Balaton pa me zanimaju detalji....
ja bio prosle godine u balatonfuredu, to je kao popularno mjesto na jezeru, ak se dobro sjecam s nama udaljenije strane jezera. dosao u budimpestu pa nakon 2 dana lutanja pestom otisao na par dana vidjet "njihovo more"

soba po osobi ti dodje od 10-15 eura po danu. imas mili milion ljudi koji to iznajmljuju. dosta ima stranaca svaba, nizozemaca i austrijanaca. pokoji zalutali englez, amerikanac i drzavljanin zapadnog balkana...
manje vise, siromasni drzavljani zapada dosli na godisnji malo potrositi...

jezero je meni bilo lose, em je plitko, hodas 100m do malo dubljeg, guzva na plazama, naplacivanje plaza tipa 150 forinti, sto je 5 kuna al ti naplate to bezveze, ne dobis nis samo srecu da mozes ispruzit rucnik ispred jezera na kakti uredjenoj plazi.

cijene, mislim da je bilo nesto jeftinije nego kod nas na moru, u restoranima su cijene tipa zagreba, disco naravno skup, upad + cuge...navecer vrlo lagano mozes narucit klopu u restoranu, pojest i pobjec ak te zanima taj vid avanture...

zene - pijane svabice svuda...ak te nekaj drugo zanima, pitaj taxiste na licu mjesta, oni sve znaju
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom