Pogledaj jedan post
Old 31.08.2004., 11:01   #85
MLADI kapetan Dinama proživljava najteže trenutke karijere. Njegov klub nalazi se u najvećoj krizi u povijesti HNL-a, on sam na terenu ne pruža ni deset posto onog što se od njega očekuje, a ono najgore je doživio u zagrebačkom hotelu Sheraton, kad je jedva izbjegao fizički napad gnjevnih navijača.

Podsjećamo, neposredno prije ulaska u autobus koji je hrvatske reprezentativce trebao odvesti u Čatež, nekolicina BBB-a prijetila je Kranjčaru, Pranjiću i Agiću uzvikujući "Zar vas nije sram?!".

"Grozno, ne znam što bih mogao drugo reći. Ako navijači misle da ćemo igrati bolje ako nas pretuku, spreman sam i na to. Neka nas ispljuskaju." - izjavio je Niko u razgovoru s novinarom Večernjeg lista.

Iako je ustvrdio kako se ne boji za sebe, Niko se složio s mišljenjem novinara "Večernjeg" koji je ustvrdio da se pritisak navijača pretvorio u fizičku prijetnju.

Niko vidi samo jedno rješenje za katastrofalnu situaciju u klubu: "Moramo sve pobijediti, proći Šveđane u Europi, osvojiti prvenstvo i kup."

Jutarnji list u izdanju od utorka donosi zanimljivo objašnjenje pada igre zagrebačkog Dinama. Naime, navodno su tri nogometaša Dinama u svojevrsnom ljubavnom odnosu s istom ženskom osobom, a jedan od njih je i Niko Kranjčar. Upravo zbog toga Niki je, piše "Jutarnji", popustila koncentracija na terenu. Iz Maksimira je pak procurila priča kako je dotična gospođica jedna od voditeljica na RTL Televiziji.

Opa!!!!
-Shevchenko- is offline