Pogledaj jedan post
Old 17.06.2008., 20:18   #15
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post

Ma koje zlo!!??
Zahvalna sam za svaku rijec koju si napisao!
Ne znam da li imam problema sa stitnjacom./..?
To sam ja predlozila doktorici,da pogledamo.
Drugi tjedan stizu nalazi.

A ne jedem vise slatko,bacila sam se samo na voce,svijeze i suho.zitarice,jogurte,razeni kruh,salatu i povrce,ribu i malo mesa.

A ako nalazi budu dobri pitati cu sta je s tom nadbub. zlijezdom,ako je moguce da napravim analizu..
Dobro si joj predložila, samo rješenje najčešće nije u uzimanju tiroksina i ostalog koktela hormona štitnjače, osim ako nemaš jači poremećaj.
Dakle, nije pametno da na svoju ruku uzimaš hormone štitnjače. Dok ne dođu nalazi, ne bih ti to nikako preporučio. I svakako bi trebalo pogledati nadbubrežnu žlijezdu, jer iz nje mogu krenuti problemi sa štitnjačom.

Prehrana ok, ako se toga držiš, sve će biti pet. Samo uzmi malo više mesa, jer si u anemiji. Nemoj ga se sramiti jesti, samo ga nemoj jesti zajedno sa špinatom. To je mala tajna. Ne probavljaju se međusobno dobro.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom