Pogledaj jedan post
Old 09.04.2008., 18:49   #18
Quote:
mala hijena kaže: Pogledaj post
Evo, isprovocirana nekim blentavim temama postavljenim ovdje...

Ajde, dečki, recite mi, zašto vam je taj broj prethodnih partnera tako teško progutati ako je, recimo, veći od 2-3 (ili 0 u nekim slučajevima)?
Mislite li da takva cura ne zna kontrolirati svoje nagone, da je karakterno drolja i da će davati svima?
Mislite li da vam njeno tijelo na neki način pripada i smeta vam što su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Bojite li se usporedbe?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zašto vas proganjaju? Zato jer je uživala? Zato jer je bila intimna s nekim?

Pričajte malo...
1. Ne daj se isprovocirati temama ovdje, ekipa voli provocirati.
2. Broj partnera - pa to ti je kao kad kupujes auto, prvo pitas iz koje je ruke, da li je puno preslo i da li je mnogo udarano. Rabljenim autima pada cijena.
3. Ne mora biti pravilo, ali sumnja postoji.
4. Pa da ... u neku ruku. Ako je samnom, neko pravo polazem i smeta mi sto su ju drugi imali jer to vise nije nov model, i nije prijatno kad prodjes gradom, a neko iza ledja sapuce ekipi - onu sam imao, sad ju vozi onaj ...
5. Da, ostavljaju u vidu tragova u dusi ... posebno nije pozeljno kada cura pocne uporedjivati sa bivsim (On me je pazio, mazio, njegov je veci, ima bolje auto ...)
6. Ne, ne bojim se. Bolji sam od vecine.
7. Ne proganjaju me slike nje sa drugim ukoliko ga ne poznam. Ostatak odgovora procitaj pod 4.

A odakle tolika gorcina u ovoj tvojoj temi ... cini mi se da si ih imala mnogo pa ti kod nekoga pala cijena?
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline