Pogledaj jedan post
Old 30.09.2004., 10:06   #10
Grijanje na struju

Prošle godine kupila sam stan u kojem je centralno na struju, međutim kako je te godine došao i plin pred zgradu mislila sam kako ću to lako promijeniti i grijati se na plin jer sam se bojala potrošnje struje. Prošlu zimu grijala sam se na struju i očekivala sam grozan obračun ali ništa od toga. Rata mi je bila 290 kn a sada su mi je smanjili na 270 kn jer sam bila u pretplati. Grijala sam stalno od 11. do 3. mjeseca i to po danu i po noći (nisam gasila grijanje već sam samo tremostatom smanjila na 17 preko noći).
Stan je 48 kvadrata i mislim da to i nije tako strašno jer struju koristim i za grijanje vode pa je tu još i suđerica, vešmašina, mikrovalna i drugi potrošači (jedino kuham na plin iz boce).
Kada sam se informirala koliko bi me koštalo uvođenje plina i kupnja novog bojlera ispalo je da se za te novce mogu još ovako grijati skoro 10 g (samo priključak me izađe skoro 15 000 kn jer samo 3 stana u našoj zgradi žele priključiti plin).
Kakva su vaša iskustva sa centalnim na struju i da li sam ja to dobro iskalkulirala ?
__________________
Nikad ne reci nikad !

Zadnje uređivanje duda : 30.09.2004. at 10:51.
duda is offline  
Odgovori s citatom