Pogledaj jedan post
Old 15.01.2013., 17:37   #160
Quote:
Sandiran kaže:
S druge strane, pseudoskeptici su antropocentricni negativisti i nihilisti koji iz topline svojih naslonjaca bacaju sav teret trazenja dokaza na stranu koju aktivno izruguju.
To su oni koji izdaju Skeptical Inquirer i ostalu pseudoskepticisticku zutu stampu.
Upravo to. Baš sam čitao magazin The Skeptic, i tu se svako argumentiranje poziva na autoritet.

Quote:
Echoe kaže: Pogledaj post
Emisija bi bila puno bolja da je polemičkog tipa, a ne da svatko zašprehava gledatelje sa bizarnim i nekonzistentnim idejama. Zanima me kak bi netko prodavao spike kad bi s njim u studiju bio koji znanstvenik...
Pa vidi se po forumu, način polemiziranja protivnika te emisije, tako bi se isto ponašali i da su gosti u toj emisiji. Lako je napamet generalizirati, ali da se sad traže neki dokazi za štetnost onog sadržaja ne bi ga mogli naći iz svojih fotelja...

Od koliko tisuća zadovoljnih gledatelja, kad se nabroje protivnici te emisije na forumu, i onih koji u stvarnosti zbilja nešto rade, pa nema vas više od 40, ali eto najglasniji ste, najekstremniji. Mislim kome treba to da vas sluša?

Zadnje uređivanje Bat Kol : 22.01.2013. at 15:42. Reason: quote
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom