Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 21:51   #28
Wink

Quote:
Donbot kaže: Pogledaj post
U kojem je on trenutku shvatio da se radi o 90 tisuća DEM, a ne o 10? Kako je mogao biti prevaren na taj način - zar nije uopće ni bacio oko na ugovor koji je potpisao? Referira li se taj ugovor na prethodna dva - i ako da, na koju foru je po njemu iznos kredita odjednom 90 tisuća? Zašto je čekao do pred deložaciju da se krene time baviti? Kojih je to sedam ljudi koji su također prevareni, nisu li mu mogli biti svjedoci ili bar dati konkretan savjet? Odakle ti uopće znaš da ih je sedmero? Previše je tu pitanja...
Gore sam sve opisala. Također sam rekla da je nekoliko dana pred deložaciju on nešto konkretno poduzelo. Šest osoba sa sličnom sudbinom ih se javilo, on je sedmi. Da li ima još takvih koji u režiju cekina ostaju bez doma, vjerojatno. Sva krivnja je na njemu i njegovoj naivnosti, naravno. Uglavnom, on čak kada je potražio davno pravnu pomoć bilo mu rečeno da nema pravo na besplatnu pravnu pomoć. Obitelj Milanović je vraćena u svoj dom, nadam se da će ovo izuzece sudaca ipak ići njemu u korist. Ipak to puno govori.Takoder sam spomenula da ne postoji pisani trag transakcije na 90000 maraka, nije mi jasno što tu nije jasno.
duxi is offline  
Odgovori s citatom