Pogledaj jedan post
Old 14.09.2010., 10:46   #13
Quote:
Littleprinc kaže: Pogledaj post
Moja supruga je rodila prije 9 mjeseci i užasno je počela mijenjati raspoloženje postala je i agresivna, dere se nezadovljna je , ništa je neveseli, cijeli dan čeka kada ću ja doći doma i veseli se tome i kada ja dođem počme svađa za sekundu

Ona više ne može čekati da se ja odmorim odmah mi daje djete, (ja obožavam dijete to mi je sada najveća sreća) .

Nikada nije zadovoljna kada sve sredim po stanu ona traži sitnice, nije sretna ja gubim volju za svime jednostavno , ja sam samostalan radim par poslova ništa mi nije problem no s vremenom jednostavno shvaćm da ovo više nemogu.

Njene reakcije su postale grozne ne kontrolira se urla, dere se baca se na krevet plače, udara po meni rukama, zanima me dali neko imam ovakvo iskustvo i šta da radim.


Odvojeno u zasebnu temu
Mislim da bi oboje trebalo potražiti neku pomoć ali,postporođajna depresija traje do 6 mj, osim ako osoba nije psihički labilna pa onda može imati i trajne posljedice ali za početak ako želiš popraviti situaciju ...hitno...!potražite pomoć a za početak provodi više vremena sa djetetom a nek se ona malo odmori ili ako imate svoje roditelje neka vam oni pomognu da budete malo više sami pa se možda i situacija sredi
mala ptica is offline