Pogledaj jedan post
Old 04.03.2007., 17:37   #3
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme sam stvarno postala svjesna da sam pretjerala sa tezinom (a zapravo oduvijek - od rodjenja sam ovakva)... i sad dosta stvari me muci (kak da se izrazim) psihicki zbog toga... ono.. osjecaj manje vrijednosti i sl bla bla...

i sad bi ja pokusala (napokon) nesto konkretno napravit sa sobom i svojom tezinom (naravno rijesit je se)... tocnije vjezbom kod kuce... teretanu ili neke spravice doma si ne mogu priustit (no money for that ) a u carobne dijete ne vjerujem pa mi osim vjezbe (uz cinjenicu da moram prestat papat) doma zapravo nist ne preostaje...

sad mene zanima ima li koja od vas iskustva s time? koje vjezbice izvodit? koliko?

i jos nesto sto me zanima... cula sam da se vjezbama mogu dodatno ucvrstit grudi... a ja se bojim (s obzirom da imam povece grudi) da ce se hm opustit ako skinem kile... a to ce bit katastrofa s obzirom da imam nepunih 20 godina pa... jel ima koja iskustva s tim vjezbama?

i molim moderatore da ne prebacuju ovo u zdravlje ili gdje god vec jer sam ovo namjerno tu stavila jer me konkretno zanima zensko misljenje

Ovako, skidaj polako kile, znaci bez rigoroznih dijeta....vjezbaj za sve dijelove tijela, a za grudi je istina, sklekovi pogotovo ali ima druh+gih laksih koje ti odrze tonus misica. kad je lijepo vrijeme baci jedan trk po parku ili negdje gdje ti je blizu....to pomaze.
Vjezbaj lagano 10-15 min svaki dan.
Sto se dijete tice samo izbaci slatkise, previse masno, smanji kruh na recimo 2-3 fete dnevno, i krompir i tijesto onako malicak.
I jos nesto nemoj zajedno jesti meso i krompir recimo nego meso i povrce ili krumpir ili tijesto i povrce.
Npr. Povrce + meso(bjelancevine) =ok
povrce + tjestenina=ok
povrce + krumpir =ok
meso(bjelancevine znaci sir, jaja, mlijeko , vrhnje itd) + kruh (tijesto, krompir)= no-no


.....jedi voca, tu ima dobrih secera , fruktoza.
Ako te copi zelja za slatkim pojedi kockicu dvije cokolade najbolje crne.
Ako si navikla puno jesti losih stvari polako smanjuj iz dana u dan nemoj sad odma skocit u asketski zivot....uhvatit ce te zelja i onda ode sve kvragu---

Moj recept ti je sve umjereno i sve ce bit ok...

ps moze se i bez sprava i Cd ea....... imas u nekim casopisima ili pogledaj na netu jednostavne vjezbe za dupe, grudi , trbuh , noge , nadlaktice koje mozes izvoditi i dok gledas tv...

Ja ih znam ali ne znam kako da ti opisem a da ti bude jasno,,,,,i vjeruj mi ima efekta ako si redovita

jest ples i seks su sigurno jedni od najboljih vjezbi tu se apsolutno slazem sa Natch......kao i rolanje

Ovo sto ti kazem je ako nisi predebela, vec imas malo viska negdje i hoces se ucvrstiti da ti tijelo dobije formu.....kod mene pali i nisam morala cekati 5 god, vec mjesec dana... ...drugo sad ako hoces biti sportasica i nabit kondiciju to su vec druge spike

Zadnje uređivanje tince : 04.03.2007. at 18:36.
tince is offline  
Odgovori s citatom