Pogledaj jedan post
Old 16.01.2006., 22:48   #1
Kako postati sexy?

Radi se o tome...da sam ja jedna darkerica (ne pretjerano svakako) i da imam decka koji je, kako je barem dosad govorio, uvijek bio zadovoljan mojim izgledom. Tek toliko da se zna - on nije jedan od "mojih". sasvim normalno izgleda
Medjutim nedavno smo poceli razgovarati o izgledu, o tome sta kome odgovara i o tome sta privlaci muskarce. Nakon svega toga, ja dolazim do zakljucka da bi on ipak volio da sam ja "malo" zenstvenija, sto iskreno ne bi ni meni smetalo, jer su me prosli oni dani kad se nisam vidjela ispod crne sminke i silnih killera. Naravno, crna je i dalje moja omiljena boja i ostajem pri tome da i s tom bojom mogu biti zenstvena i sexy. S cime se slaze i on.
Zeljela bih savjet naravno, zenstvenijih cura, zeljela bih da mi kako sta je to to ce me ucitniti privlacnom, ne samo njemu (ali najprije njemu), nego i ostalim muskarcima. Samo da naglasim da sve boje osim crne, crvene i ljubicaste iskljucujem - jednostavno to nisam ja.
Posto ne volim minice (imam kompleks ruznih nogu i male guze) zelim da mi kazete sta osim toga jos ide u prilog. Cipele i cizme sa previsokim potpeticama takodjer ne, jer u tome jos uvijek ne znam hodati
Ima li drugih nacina i koji su?

Ne volim da pricam o sebi niti da se hvalim, ali se nadam da mi ipak poslije svega ide u prilog to sto barem imam lijepo lice i (kako drugi kazu) predivne grudi
Kako i cime sve to istaci i ponovo ga oboriti s nogu??
Puno se zahvaljujem
Lilitu is offline  
Odgovori s citatom