Pogledaj jedan post
Old 07.03.2012., 11:11   #70
Quote:
Prozerpina kaže: Pogledaj post
klomifenke!!!
Donatela, super vijesti, kod tebe klomifen stvarno daje uspjeha, super!!
Ako mogu ja odgovoriti na tvoje pitanje o stanjivanju endometrija Klomifenom... čitala sam da su neke nove studije pokazale da zapravo debljina endometrija i ne utječe toliko na implantaciju - debljina od 4-11 završila je kod 30% žena trudnoćom (u toj studiji), dok je postotak žena sa endometrijem 12 i više ipak nešto veći. link

Mislim da trebaš slušati dr jer ti je debljina endometrija i više nego dobra i srećom nemaš nuspojave uzimanja klomifena na taj način. Ne brini, ovaj ciklus će biti dobitan :kucaodrvo:
hvala ti Prozepina...uh kamo srece da bi stvarno ovaj ciklus bio dobitan...pokusavamo skoro pa 3 godine...bilo bi i vrijeme...nadam se da ce upaliti ...a ko zna mozda mi se i endometrij još malo podeblja makar na 12mm...inace mene još brine da mozda je još neki problem...jer uopce ne primjecujem onu ovulacijsku plodnu rastezljivu sluz za vrijeme ovulacije..iz ciklusa u ciklus nikad ju ne primjetim..pokusala sam sa cajevima,vrkutom,maruljom ulje nocurka vitamin c sumece tabl.ali nista mi nije pomoglo.i brine me sto i ako imam i neznam koliko vodecih folikula a spermiji se bez te sluzi nemogu probiti i oploditi jajnu stanicu....ali vidit cemo kako ce biti i dali ce ovaj ciklus biti dobitan ili stvarno postoji još neki problem...
donatela is offline  
Odgovori s citatom