Pogledaj jedan post
Old 07.06.2016., 11:57   #20
Quote:
nivessica kaže: Pogledaj post
Kakva su vam iskustva s nezaposlenim osobama kao potencijalnim partnerima?
Prekinula sam dužu vezu početkom godine, počela izlaziti redovito ponovno i nedavno upoznala dečka koji mi se uspio uvući u glavu i koji mi je fizički prezgodan što je rijetkost inače..vidjeli smo se nekoliko puta do sada, poljubio me već, čujemo se preko poruka stalno i sve izgleda kao da to ide nečemu..no kako idemo stariji, iskusniji, tako sve više razmišljamo nego što se prepuštamo nagonima i osjećajima..stvarno mi je prezgodan, zanimljiv, osjećam se posebno u njegovoj blizini, kao da smo bliski no i udaljeni istovremeno..kaže da traži posao već godinu dana, završio je jedan društveni faks s kojim baš i nije bajna situacija s zapošljavanjem, radio je kaže na stručnom no nisu mu produljili ugovor..živi kod svojih i kaže da radi na sebi u slobodno vrijeme, uči jezik, neke programe..nešto je spominjao i mogućnost odlaska van no meni to nije na kraj pameti obzirom na moje stanje..o sebi neću pisati da me se ne proziva kojekakvom, samo ću reću da je moja situacija dijametralno suprotna njegovoj i da me netko prije pitao bi li dala šansu tako nekome, rekla bih ne jer smo blizu trećeg desetljeća oboje i naravno da tražim nekoga s kim mogu planirat već nešto ozbiljno, a njegova situacija kakva je to nije moguće..no kako mi se zbilja rijetko, i ne pretjerujem kada kažem to, tko dopadne i fizički i mentalno, ne bih htjela to izgubiti no ne bih htjela nekoga stavljati i na čekanje..
dajte neki savjet, što bi učinili na mom mjestu..
fizicki prezgodan ti je lik

kolko imas godina 12?

a daj...


kakva veza sto neradi? kolko ljudi neradi, imaju zavrseni faks i sve te lakrdije u mom mjestu sami taki...faks zavrseni sjede doma..ak neas veze nemas ni posla
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline