Pogledaj jedan post
Old 16.09.2006., 23:03   #3
Quote:
fish 1968 kaže:
Evo me. Jesen još nije došla, ali cijeli dan pada kiša, pa kao da i jest.

Nisi promašio.
Tema je široka, pa sam…u skladu jesenske sheme otvorila za nju zaseban topic.
kewl, novi topic. Drago mi je da si se javila.


Quote:
fish 1968 kaže:
Jest...ona je tebi fatalna. Samo nemoj rezat’ žile.
Shalim se, konjukcija Sunca i Plutona označava…sudbonosni odnos. Uvijek nosi snažnu karizmu i jaku fizičku privlačnost. Strast je potencirana kod vlasnika Sunca. Kod tebe je ovo prirodnije, jer je tvoj sunčani znak škorpion. Pluton ti je vrlo blizak...da ne kažem drag.
Loša strana ovog aspekta je stalna potreba za dominacijom…stalno je napeto, jer se natječete…“ko je tu jači?”
posesivnost issue, true a njoj je pluton u 1. kući. sunce u vagi, 12. kuća.
btw, ascendent joj u vagi na 29°24`kak to onda tumačim? vaga ili škorpion? meni je asc. ovan 20°.

Quote:
fish 1968 kaže:
Dobro da si ovo primjetio, tako da znaš što ti je za raditi.
Aspekt kvadrata Venere i Urana donosi puno naglih prekida, s novnim početcima, pa onda sve to...jovo nanovo.
Uranova potreba za slobodom potkopava stabilnost i trajnost veze. A obzirom na njenu Veneru, ti prekidi bi mogli biti i prilično dramatični, da ne kažem…skandalozni.
pa je počelo je skroz iznenada. i bilo je scena u međuvremenu, hehe. ali naučio sam je prihvaćat onakvom kakva je i ne ukalupljivat je. je da me nekad zna iznenadit strašno, al dobro...
eh vezano za to, postoji konjukcija njenog saturna i neptuna(stelij) sa mojom venerom.

Kaj se tice nasih veneri, da, true, lavovska venera teatralna i javna hihi ali meni to ne smeta. jedino što nekad ozlijedi moj mjesecčić kad se ponaša lavovski, znači dominantno i ajmo reć, bezobzirno.
s obzirom da je hrpetina planeta u kompozitu (sunce, venera, pluton, merkur) pozicionirana u 10. polju, vaga, postoji doza egzibicionizma, i guess. s druge strane tog stelija opozicioniran je mjesec u ovnu 4.kuća.
s kompozitom se ne snalazim najbolje. ne znam kaj znači ta opozicija.

Orbis venera u trigonu 4° - jel to bitno radi orbisa ili samo radi prirode? Njena venera, btw, pada u moje 5. polje.

Njen mars u ovnu, 4°, 5. polje upada u moje 12.polje. hm, to bi bio onda i kvadrat s mojom venerom. kako s tim?
Moj mars u djevici 9° kvadrat njen jupiter 6° u blizancima. to bi bilo to

moj saturn konj. njeno sunce.

još nekaj. moje sunce upada u njenu prvu kuću, a njeno u moju 6. kuću.
njen mjesec u moju 3., moj mjesecu njenu 4.
kuću. čitao sam na cafe astrology da položaj tuđeg mjeseca u 4. kući znači ... nešto kao doticaj sa dubokim osjećajima...
cici mici is offline  
Odgovori s citatom