Pogledaj jedan post
Old 08.11.2017., 15:50   #446
Možda netko ima nekakva saznanja, naime, imala sam nedavno ozljedu na radu i slomila gležanjsku kost. Imam bolovanje 100% ali me zanima odšteta.
Poslodavac je jedna od dvije najbolje banke u HR, osigurao nas je kod Croatia osiguranja, ne znam kakva je Polica... nadam se dobra, obzirom na poslodavca.
Prelom gležnja spada u "tešku" ozljedu, nosila sam longetu 10 dana i dva tjedna gips. Ima li neko slično iskustvo i kakav iznos odštete bih mogla očekivati?!
- mogu li ponudu odštete koju mi ponudi Croatia osig. odbiti ako je smatram nedovoljnom i podnijeti žalbu, ili se tu radi o nekim fiksnim iznosima ovisno o vrsti ozlijede.
- mene muči to što osim fizičke ozlijede tu ima masu stvari, troškova, koji stoje iza toga.
- na primjer, živim sama na 4. katu bez lifta, sve što mi je potrebno hrana, lijekovi, nosanje papira liječniku, poslodavcu... sve to nekog moram moliti i osjećam se dužna tim osobama, bez obzira što su to moji prijatelji.
- takodjer, za odlazak na kontrole liječniku netko me mora "skinuti" sa 4. kata i odvesti do liječnika svojim autom...
- predstoji mi i fizikalna terapija na koju isto moram trošiti za put autom ili busom, imam li pravo za sve to neku naknadu od osiguranja.

zahvaljujem
zolica is offline  
Odgovori s citatom